Newsletter

Imprezy integracyjne dla grup

Doskonała lokalizacja Hotelu Metro *** zainspirowała Nas do stworzenia specjalnie dla Państwa kompleksowej oferty dla grup zorganizowanych zawierającą noclegi w Naszym hotelu z pełnym wyżywieniem oraz organizaję wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, rekreacyjnych orazintegracyjnych dla grup.

          Położenie Hotelu Metro *** umożliwia naszym Gościom szybkie dotarcie do największych turystycznych atrakcji ziemi kłodzkiej, począwszy od Twierdzy Kłodzkiej, poprzez Kopalnię Węgla w Nowej Rudzie czy Kopalnię Złota w Złotym Stoku . Kotlina Kłodzka obfituje także w liczne atrakcje rekreacyjne, takie jak spływy pontonowe, gra w paintball czy tak popularne ostatnio gry scenariuszowe.

          W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno propozycje kameralnych spotkań jak i dużych imprez - także plenerowych. Wyjątkowe położenie naszego obiektu sprawia, że są to niecodzienne wydarzenia, które dostarczają uczestnikom niezapomnianych wrażeń i gwarantują udany wypoczynek.

Jesteśmy dla Państwa i przygotujemy Wasz pobyt od "początku do końca"

- zajmiemy się ułożeniem planu czasowego wybranej imprezy i wyliczymy czas potrzebny dla wybranej integracji,

- zapewnimy rezerwację terminu,

- zapewnimy bilety wstępu w korzystnych cenach dla grup zorganizowanych,

- zapewnimy opiekuna lub przewodnika,

- zapewnimy transport "do" i "z" miejsca imprezy,

- zapewnimy wszystko czego Państwo potrzebują żeby spędzić u Nas dobrze czas, zintegrować się i "wypocząć" lub "zmęczyć".

 

Oferujemy zwiedzanie najciekawszych atrakcji turystycznych okolic Kłodzka, Kotliny Kłodzkiej oraz Gór Sowich. Ponadto w Naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa szereg gier scenariuszowych - jest to ciekawa i niekonwencjonalna forma zabawy integracyjnej, która zmusza uczestników do dużego zaangażowania i ciągłej współpracy, opierająca się na wcześniej wymyślonym scenariuszu. W zależności od stopnia trudności gra jest realizowana przy udziale profesjonalnego personelu pełniącego rolę koordynatorów i animatorów zabawy, czuwających nad jej prawidłowym przebiegiem.

 

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą !

marketing@hotelmetro.pl   tel. 74 811 92 12   lub   605 899 990

 

 

        

Web Analytics