Newsletter

Hotel w Kotlinie Kłodzkiej

Hotel Metro***

biznes i aktywny wypoczynek w Kotlinie Kłodzkiej

Planując nocleg w Kłodzku lub w Kotlinie Kłodzkiej warto wziąć pod uwagę Hotel Metro ***. Nasz obiekt położony jest w centrum ziemi kłodzkiej 80 km od Wrocławia, 40 km od Kudowy-Zdroju, 2 km od centrum miasta Kłodzko, przy międzynarodowej trasie E67 (droga krajowa nr 8) Wrocław - Kudowa- Słone – Praga.

Doskonała lokalizacja hotelu umożliwia naszym Gościom szybkie dotarcie do największych turystycznych atrakcji ziemi kłodzkiej, takich jak Kopalnia Złota w Złotym Stoku czy Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie oraz popularnych miejscowości uzdrowiskowych, a w okresie zimowym do znanych stacji narciarskich w Zieleńcu czy Czarnej Górze. Blisko stąd również w Góry Stołowe, Góry Bardzkie, Góry Bystrzyckie i Orlickie oraz do Czech, gdzie znajduje się również wiele atrakcji dla turystów.

Hotel Metro *** posiada ponad 100 miejsc noclegowych w pokojach jednoosobowych i dwuosobowych, pokojach typu studio oraz apartamentach. Wszystkie pokoje są komfortowo urządzone, wyposażone w lodówkę, TV SAT, telefon, sejf. Dodatkowym atutem jest bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu w każdym pokoju oraz bezpłatny monitorowany parking dla samochodów osobowych i autokarów.

Hotel Metro *** jest także doskonałym miejscem dla biznesu. Firmy, które zamierzają zorganizować szkolenie czy konferencje w Kłodzku lub w Kotlinie Kłodzkiej znajdą tu doskonałe warunki i zaplecze biznesowe. Obiekt dysponuje dwiema salami konferencyjnymi oraz własną restauracją,  serwującą śniadania i lunche biznesowe oraz przerwy kawowe.

Hotelowa restauracja umożliwia organizację wszelkiego rodzaju imprez i przyjęć o charakterze rodzinnym (wesela, chrzciny, komunie, stypy) oraz biznesowym (obiady biznesowe, wigilie firmowe). Goście indywidualni znajdą w Naszej karcie wiele dań kuchni regionalnej oraz popularne dania kuchni europejskiej, które zadowolą wszystkich smakoszy.

Dodatkową atrakcją hotelu dla turystów i mieszkańców Kłodzka jest kręgielnia – z dwoma pełnowymiarowymi torami do gry wyposażonymi w całkowicie skomputeryzowany system liczenia punktów. Goście mogą skorzystać również z hotelowej sauny, groty solnej i salki fitness.

Szukając noclegu w Kłodzku i w Kotlinie Kłodzkiej warto wybrać Hotel Metro ***.

Serdecznie zapraszamy !

Web Analytics