Newsletter

Usługi cateringowe

Hotel Metro *** świadczy dla Państwa usługi cateringowe z obsługą gastronomiczną dla firm, instystucji oraz osób prywatnych. Dostarczamy zarówno zimne przekąski jak i gorące potrawy, zapewniamy obsługę kelnerską, cały potrzebny sprzęt oraz dekoracje. Działamy na terenie Kłodzka i okolic. Dysponujemy transportem, zatem przyjęcia urządzamy w miejscu wyznaczonym przez Państwa lub sami proponujemy wyjątkowe miejsce (z wystrojem dostosowanym do charakteru i klimatu uroczystości) z dogodną lokalizacją.

 

Jesteśmy przygotowani do obsługi różnego rodzaju wydarzeń niezależnie od warunków i okoliczności. Polecamy się na takie imprezy jak: bankiety, biesiady, bale, gale, imprezy sportowe, konferencje, wydarzenia kulturalne, imprezy integracyjne, pikniki firmowe, szkolenia, zjazdy i wiele innych.

 

Oferujemy również współpracę w zakresie codziennej obsługi gastronomicznej instytucji i firm: lunche, spotkania biznesowe, catering biurowy, bufety, dostawa gotowych zestawów obiadowych dla pracowników.

 

W trakcie realizacji zamówień dokładamy wszelkich starań aby zadbać o Państwa zadowolenie. Zapewniamy wysoką jakość serwowanych potraw przygotowywanych przez Nasz doświadczony personel, menu dostosowane do charakteru uroczystości, odpowiednią oprawę estetyczną oraz miłą i fachową obsługę.

 

Skontaktuj się z Nami i umów się na spotkanie, w trakcie którego ustalimy wszelkie szczegóły:

marketing@hotelmetro.pl

74 811 92 12 / 605 899 990

Web Analytics