Hotel Metro w Boguszynie – oferta biznesowa

Hotel Metro w Boguszynie posiada rozbudowaną ofertę dla klientów biznesowych, którzy chcieliby zorganizować wyjazd szkoleniowy, seminarium, konferencję lub imprezę firmową. Atrakcyjne położenie w sercu Kotliny Kłodzkiej czyni hotel doskonałym miejscem do zorganizowania wyjazdu szkoleniowego połączonego z integracją w malowniczych zakątkach regionu.

Hotel Metro posiada doskonałe warunki oraz zaplecze niezbędne do organizacji spotkań biznesowych. W obiekcie znajdują się dwie sale konferencyjne oraz duża restauracja, której przestrzeń może być wykorzystana do organizacji lunchów biznesowych lub eleganckich imprez integracyjnych.

Sale konferencyjne

Sale konferencyjne

Największym pomieszczeniem konferencyjnym jest Sala Zielona, w której można zorganizować spotkanie do 120 osób. Sala jest w pełni klimatyzowana i posiada niezbędne, profesjonalne zaplecze multimedialne: nagłośnienie, rzutnik multimedialny oraz flipcharty. Goście mają dostęp do szybkiego łącza internetowego.

Mniejsze pomieszczenie to Sala Kominkowa – z jej okien rozpościera się niesamowity widok na pobliski, górzysty krajobraz. Mniejsza sala również posiada niezbędne wyposażenie multimedialne (projektor multimedialny oraz flipchart) i dostęp do szybkiego internetu. Pomieszczenie może pomieścić maksymalnie 40 osób.

Obszerna sala bankietowa pozwala na organizację eleganckiej imprezy biznesowej dla dwustu gości. Restauracyjne menu opiera się na tradycyjnych, regionalnych przysmakach, a także kuchni polskiej i europejskiej. Lokal oferuje gotowe pakiety okolicznościowe, jednak obsługa i Szef Kuchni chętnie modyfikują menu, aby dostosować je do potrzeb gościa.

Miejsca noclegowe

Hotel Metro w Boguszynie posiada 120 miejsc noclegowych w pokojach jednoosobowych i kilkuosobowych. Pomieszczenia wyposażone są w prywatne łazienki, wygodne łóżka, sejf, lodówkę, telewizję satelitarną i szybkie, bezprzewodowe łącze internetowe.

Liczba miejsc noclegowych pozwala na organizacje kilkudniowego wyjazdu integracyjnego lub dużego spotkania biznesowego dla wielu gości. Znacznym ułatwieniem dla uczestników konferencji jest duży, monitorowany parking.

Pakiety konferencyjne

Dla wygody gości biznesowych, obsługa hotelu Metro opracowała gotowe pakiety konferencyjne w wariancie jednodniowym, dwudniowym lub kilkudniowym. W skład oferty wchodzą:

  • noclegi dla uczestników konferencji
  • profesjonalna obsługa eventu
  • przerwa kawowa wraz z przekąskami
  • dostęp do wyposażonej sali konferencyjnej
  • posiłki w hotelowej restauracji (śniadanie, obiad, kolacja)

Pakiety przygotowano i skalkulowano na potrzeby grupy 40-osobowej, jednak hotel umożliwia ich modyfikacje, aby dopasować ofertę do wymagań organizatora.

Imprezy integracyjne

W ramach wyjazdów integracyjno-szkoleniowych, hotel Metro w Boguszynie zajmuje się również organizacją imprez integracyjnych. Kotlina Kłodzka to region o znacznych walorach turystycznych – goście mogą zrelaksować się podczas wspólnego zwiedzania lokalnych zabytków, zabawy na pontonowym spływie przełomem bardzkim czy zimowej wyprawie na rakietach śnieżnych.

Świetnym sposobem na integrację i budowanie więzi ze współpracownikami jest wizyta w Espace Room, gra w Paintball lub wspólna gra terenowa w Kłodzku.

Obsługa hotelu organizuje wyjazdy integracyjne od A do Z: zajmuje się rezerwacją terminów, zakupem biletów wstępu, transportem na do i z miejsca imprezy, organizacją przewodnika lub opiekuna i ułożeniem planu imprezy.