Hotel Metro w Boguszynie – informacje dla klientów ze wschodu

Hotel Metro w Boguszynie cieszy się dużą popularnością wśród klientów zagranicznych. Liczne atrakcje i malownicze krajobrazy Kotliny Kłodzkiej niezależnie od sezonu przyciągają turystów z całego świata. Jeżeli planujesz wakacje na Śląsku, warto zatrzymać się w Hotelu Metro. Jak do niego dojechać ze wschodu?

Samochodem

Hotel Metro zlokalizowany znajduje się w miejscowości Boguszyn, około dwóch kilometrów od Kłodzka, 30 kilometrów od Kudawy Zdrój i 80 kilometrów od Wrocławia. Obiekt znajduje się przy drodze krajowej numer 8 i międzynarodowej trasie E67: Wrocław – Kudowa – Słone – Praga.

Ze wschodu możesz kierować się autostradą A4, a następnie drogą krajową numer 46 lub 8. Inną opcją jest podróż trasą międzynarodową E30 a następnie E67. Hotel zlokalizowany jest przy samej trasie, dzięki czemu dotarcie do niego nie stanowi problemu dla osób poruszających się własnym autem.

Tranportem publicznym

Autobus

Jeżeli planujesz przemieszczać się transportem publicznym, możesz dostać się do Kłodzka autobusem lub pociągiem. Dobrym rozwiązaniem dla gości podróżujących z odległych części Ukrainy, Białorusi lub Rosji jest lot do Wrocławia, a następnie transport do Kłodzka/Boguszyna.

Na terenie Kłodzka dostępne są autobusy oraz usługi taksówek, dzięki którym bez problemu dotrzesz do Boguszyna. Obsługa hotelu Metro wychodzi naprzeciw osobom przemieszczającym się transportem publicznym i wszystkim gościom, którzy spędzą w Hotelu przynajmniej dwie doby, zapewniają darmowy dwustronny transport do centrum Kłodzka.

Adres

Hotel Metro View
Boguszyn 79B
57-300 Kłodzko

W razie problemów z wyznaczeniem trasy, goście mogą skontaktować się z obsługą hotelu, która zawsze służy pomocą.