Hotel Metro w Boguszynie - Restauracja

W restauracji hotelu Metro w Boguszynie goście mogą zasmakować się w regionalnych przysmakach i odkryć nowe potrawy kuchni polskiej i europejskiej. O najwyższą jakość posiłków i rewelacyjny serwis dbają profesjonaliści z dziedziny gastronomii, z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży.

Pyszna kuchnia, przemiła obsługa i wyjątkowa atmosfera czynią restaurację niezwykle atrakcyjną nie tylko dla hotelowych gości, ale także dla osób zatrzymujących się w niej przejazdem.

Menu restauracji

Pstrąg

Restauracyjne menu w dużej mierze opiera się na klasycznych daniach lokalnej kuchni. Ziemia Kłodzka często nazywana jest „krainą pstrąga i lipienia” – częste występowanie tych gatunków w górskich rzekach uczyniło je najpopularniejszymi przysmakami regionu. Goście odwiedzający hotel Metro mogą skosztować pysznego Pstrąga po Kłodzku serwowanego na bukiecie sałat.

Poza tradycyjną kuchnią Ziemi Kłodzkiej, w hotelu serwowane są klasyczne dania kuchni polskiej i europejskiej. Doświadczeni kucharze przygotowują potrawy w oparciu o tradycyjne receptury, z wykorzystaniem świeżych produktów od lokalnych rolników. Jakość i smak stawiane są na pierwszym miejscu, dlatego każdy kęs to prawdziwa eksplozja smaków.

Goście restauracji mogą skosztować takich przysmaków jak: golonka pieczona w piwie pszenicznym, żeberka duszone w miodzie i musztardzie, kaczka pieczona w sosie winno-owocowym czy grillowany stek brazylijski. W obszernej karcie zup znajdują się klasyki kuchni polskiej: kwasica, żurek, flaczki staropolskie i rosół.

Restauracja bierze pod uwagę potrzeby osób na diecie wegetariańskiej i wegańskiej, a także gości z restrykcjami żywieniowymi. W menu znajdują się produkty bezmięsne, bez glutenu czy produktów odzwierzęcych.

Oferta Śniadaniowa

Już z samego rana, od godziny 7:00 w restauracji serwowane jest pyszne śniadanie w formie bufetu szwedzkiego. Na bazie dostępnych dań i składników, goście mogą sami skomponować śniadanie w stylu kontynentalnym, amerykańskim, polskim, irlandzkim, wegetariańskim czy wegańskim.

Dużym powodzeniem cieszą się potrawy ze świeżych jaj, które obsługa pozyskuje prosto od rolnika. Goście zachwalają duży wybór produktów i bardzo dobrą kawę. Śniadanie w formie bufetu jest dużym ułatwieniem dla rodzin z dziećmi – coś smacznego znajdzie dla siebie nawet największy niejadek.

Catering

Restauracja hotelu Metro w Boguszynie świadczy również usługi cateringowe z pełną obsługą gastronomiczną dla osób prywatnych oraz firm na terenie Kłodzka i okolic. Restauracja jest gotowa do obsługi imprez okolicznościowych i pełnienia usług w zakresie codziennej obsługi gastronomicznej, np. cateringu biurowego czy organizacji spotkań biznesowych, lunchowych.

W ramach usług cateringowych restauracja zajmuje się przygotowaniem potraw i pełną obsługą kelnerską, a także zapewnia transport i niezbędny sprzęt oraz dekoracje. Menu tworzone jest na bazie wytycznych klienta.

Imprezy okolicznościowe i wesela

Hotel Metro w Boguszynie to doskonałe miejsce na organizację eleganckich imprez okolicznościowych oraz wesel. Przestronne sale pozwalają na urządzenie przyjęcia dla ponad stu osób. Profesjonalna obsługa dba o zapewnienie wyjątkowej atmosfery, dekorację sali oraz organizację dodatkowych atrakcji.

Zainteresowani goście mogą skorzystać z gotowych wariantów pakietów okolicznościowych lub ułożyć menu samodzielnie. Kucharze z wieloletnim doświadczeniem są otwarci na sugestie gości i robią co w ich mocy, aby menu na przyjęciu było idealne.

Prezentację sali udekorowanej na przyjęcie weselne, można obejrzeć na tym filmiku.