Hotel Metro w Boguszynie - Kręgielnia

Kręgielnia

W rekreacyjnej ofercie hotelu Metro w Boguszynie znajduje się pełnowymiarowa kręgielnia. To jedno z dwóch miejsc w Kłodzku, w których możesz spędzić czas na zabawie w jedną z najpopularniejszych gier towarzyskich. Atrakcja otwarta jest dla wszystkich – swoich sił w kręgle mogą spróbować zarówno goście hotelu, jak i odwiedzający.

Kręgielnia hotelu Metro zaprojektowana jest zgodnie z najwyższymi, światowymi standardami – dwa pełnowymiarowe tory wyposażone są w skomputeryzowany system liczenia punktów, który ułatwia grę i pozwala na bieżąco śledzić wyniki. Na każdym torze w jednym czasie może grać maksymalnie pięć osób.

Profesjonalna obsługa zapewnia niezbędną pomoc, a także instrukcje dla początkujących graczy. W cenę wynajmu toru wliczone jest zmienne obuwie do gry w kręgle.

Gdy gra w kręgle już Ci się znudzi, możesz skorzystać z innych atrakcji w pomieszczeniu rekreacyjnym. Do dyspozycji gości są: bilard, piłkarzyki oraz rzutki.

Organizacja imprez i urodzin

Szukasz wyjątkowego miejsca na imprezę urodzinową Twojego dziecka? Jeśli nie lubisz banalnych rozwiązań i chcesz zaskoczyć swoją pociechę, zorganizuj przyjęcie urodzinowe w kręgielni! Świetna zabawa gwarantowana.

Obsługa hotelu Metro w Boguszynie przygotowała specjalną ofertę urodzinową: do wyboru są trzy pakiety, które obejmują dwugodzinną zabawę na torze bowlingowym, zmienne obuwie, przekąski, zaproszenia urodzinowe, kieliszek szampana Piccolo, a także kawę i herbatę dla rodziców.

Pakiety urodzinowe przygotowano dla grup pięcio- lub dziesięcioosobowych.